ADATA XPG SX900 128GB, ASX900S3-128GM-C

MLC

• výhodná cena, klonovací SW na stiahnutie

odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• Malý disk urobil z môjho PC bleskovú mašinu.
    • Zatiaľ nič proti, aj keď jeho cena ma trocha pumpla :-) Ale to zrýchlenie PC asi za to stojí.

Je to paráda, môžem len odporúčať

Technológia flash pamäte
MLC

• Výrobca: ADATA
  • Trieda produktu: Pevný disk - interný
  • Typ pevného disku: SSD |Solid State Disc| (FLASH memory)
  • Formát (form factor): 2.5 palcov
  • Šírka: 69.85 mm
  • Výška: 7 mm
  • Dĺžka: 100 mm
  • Čistá hmotnosť: 0.076 kg
  • Ďalšie funkcie: NCQ - Native Command Queuing (prirodzené radenie príkazov), ECC (oprava nájdených chýb), TRIM, podpora RAID, S.M.A.R.T. (predvída zlyhanie disku a v prípade potreby zálohuje uložené dáta)
  • Doplňujúce informácie: V zostave 3.5" adaptér do vrecka (bracket), Odolnosť proti otrasom do 1500G, Kompatibilný s:, - Microsoft Windows XP, - Microsoft Windows Vista, - Microsoft Windows 7, - Microsoft Windows 8, - MAC OS X, - Linux, Synchronous NAND Flash Technology, Acronis True Image HD, Disk Migration Utility, SndForce SF-2281 Controller, Multimedia Data Transfer (AS-SSD):, - čítanie: až 470MB/s, - zápis: až 180MB/s
  • Viac informácií: www.adata.com

3zákazníci neodporúčajú produkt

• výhodná cena, klonovací SW na stiahnutie

odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• Malý disk urobil z môjho PC bleskovú mašinu.

Je to paráda, môžem len odporúčať

• bez problémopvé naklonovanie Win 7 Pro
    • skutočná rýchlosť disku SATA II READ 200 Mb
    • skutočká rýchlosť disku SATA II WRITE 100 Mb

Radšej by som zvolil HD s 10000 otačkami

• , zakúpené v Alza.sk

• rychlost, redukcia v baleni

milo ma prekvapila prilozena redukcia na 3,5". Celkovo som viac ako spokojny

• Bez problémov.

Kvalita.

• , zakúpené v Alza.sk

• - pomalá rýchlosť oproti tomu čo je udávané

Vyskúšal som viacero SSDiskov a A-DATA XPG SX900 je jeden s najpomalších SSD s akými som sa doteraz stretol. Rýchlosť zápisu a čítania je polovičná oproti tomu, čo sa udáva na obale.

• Rýchlosť
    • Ľahkosť

Skvelé SSD ktoré mi totálne zrýchlilo notebook ! Inštalácia windowsu trvala približne 8 minút a zapnutie notebooku z úplného vypnutia približne 7 sekúnd.

• , zakúpené v Alza.sk

• rychly! W7 do 10 sekund od zapnutia!
    • ako kazdy - obmedzena zivotnost...

je to naozaj rychly disk

• Standard
    • Nic

Za tie peniaze OK

• , zakúpené v Alza.sk

• Rychlost citania aj zapisu zodpoveda udavanym hodnotam
    • Zapis aj citanie 550+
    • Zrychlenie systemu presne take ako sa ocakava od SSD
    • Skrutky a nejake pribalene instalacne drobnosti
    • 120 GB je tak akurat na systemovy disk

Tento SSD disk funguje presne tak ako ma a ako sa od neho ocakaval. Vyborne rychlosti citania aj zapisu, dokonca prekona aj v case nakupu oblubeny Samsung EVO (nie pro verziu). V notebooku ozaj raketovy start celeho systemu z vypnuteho stravu pod 10 sec, nakolko notebook disponuje BIOS-om ktory sa zapne za menej ako 1 sec a netreba cakat na samotny BIOS.