Kingston UV400 480GB, SATAIII, SUV400S37/480G

TLC

• kapacita

pre mňa úplne dostatočný

• rychlost , tichy , spotreba

vymenil som ho namiesto 7600hdd a nainstaloval Win7 bez problemov , vykon neporovnatelny ! Som velmi spokojny a to som chcel vymenit NB a staci dat ssd :-D , Akurat som teraz zvedavi na zivotnost :-O

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

480 GB
Otáčky
Technológia flash pamäte
TLC

Kingston SSDNow UV400 je 2,5"pevný SSD disk s kapacitou 480 GB a rozhraním SATA III. Je dodávaný so štvorkanálovým radičom Marvell, ktorý umožňuje dosiahnuť neuveriteľných rýchlosťou (550/500 MBS) a vysokého výkonu v porovnaní s mechanickým pevným diskom.

• kapacita

pre mňa úplne dostatočný

• rychlost , tichy , spotreba

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• splnil moje nároky,
    • super cena
    • nemám

Vynikajúci pomer výkon/cena

• SSD za babku. Tak by sa dala v skratke opísať celá séria SSDNow UV400 od Kingston. Pravdaže cenou za 1GB sa ani tieto di...

Zobraziť celú recenziu na pc.zoznam.sk