Seagate BarraCuda 4TB, ST4000DM005

Doporučená ponuka T.S.BOHEMIA a.s.

Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 793 recenziíĎalšie informácie

Otáčky
Vyrovnávacia pamäť
64 MB

• , zakúpené v INGRAM

• Veľká kapacita za rozumnú cenu, kúpil som rovno 2ks na mirroring.
    • zatiaľ žiadna

Disky som kúpil 2 na zálohovanie hrubého video materiálu. Uvažoval som nad 2x WD RED 3TB 5400rpm, ale keďže nepotrebujem aby bežali ako NAS, ale len zálohovacie offline diskové pole, zvolil som najlacnejšiu variantu na trhu. Mám Seagate Barracuda 3TB a 2x1TB a zatial šlapú bez zásadných problémov, čo o 2TB WD a staršom Samsungu povedať nemôžem. Ale je známe, že každý disk skôr, či neskôr zlyhá, záleží len na solídnom zabezpečení záloh.

Formát disku
4000 GB
Otáčky
Vyrovnávacia pamäť
64 MB

Seagate Barracuda je pevný interný 3,5"disk s vysokou kapacitou 4 TB a rýchlosťou otáčok 7200 RPM. Tento disk ponúka ideálnu kombináciu výkonu a ceny. Vďaka svojej rýchlosti, skvelému výkonu a vysokej kapacite je disk perfektnou voľbou pre všestranné využ

• Pouzivam 24/7 ziadny problem:)))

super disk za rozumnu cenu.

• , zakúpené v INGRAM

• Veľká kapacita za rozumnú cenu, kúpil som rovno 2ks na mirroring.
    • zatiaľ žiadna