Najnovšie recenzie zo sekcie Pevné disky

TRANSCEND IDE FLASH modul 1GB, 40pin Vertical Low-Profile, TS1GDOM40V

TRANSCEND IDE FLASH modul 1GB, 40pin Vertical Low-Profile, TS1GDOM40V

Overený zákazník DMcomp moroccoman

Pridané: 18. januára 2017

Zakúpený v DMcomp

• použitý ako náhradná pamäť do staršieho satelitného prijímača
  • funguje perfektne

potreboval som rozšíriť pamäť v staršom satelitnom prijímači, tak som si zakúpil tento modul, stačilo vytiahnuť starú pamäť a vložiť novú, nainštalovať image a všetko beží perfektne.

Overený zákazník ocKošice.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2017

Zakúpený v ocKošice.sk

• výkon - cena
  • podla návodu chce to špeciálny usb kábel na inštaláciu (čo je ale nepotrebné), v pc mi nechcelo následne ukázať ako nový disk. takže som sa kus zdržal s inštaláciou, ale to bola možno len moja nevedomosť, kde čo mám práve nastaviť vo windows...

Overený zákazník 220volt witchhammer

Pridané: 15. januára 2017

Zakúpený v 220volt

• rýchly
  • tichý v idle
  • 64MB cache
  • dostatočná kapacita za super cenu
  • trochu hlučnejší seek hlavičiek, ale nie je to nič strašné, už som zažil aj hlučnejšie disky

HDD som kúpil ako sekundárny disk na ukladanie dát, fotiek, videí a hudby k môjmu systémovému SSD disku, aby som ním nahradil už dosluhujúci 5 ročný Seagate 500GB. Pôvodne som uvažoval nad 5400 otáčkovým diskom, nakoľko na účely, na ktoré disk potrebujem, by mi nižšia rýchlosť bohato stačila. Tiež som sa trochu obával hluku, nakoľko tento disk je dvojplatňový, starší Seagate mám jednoplatňový a vo všeobecnosti platí, že viac platňové disky bývajú hlučnejšie. Nakoľko sú však mnohé 5400 otáčkové disky v tejto kapacite od WD, Seagate aj Toshiby za vyššie ceny nez tento 7200 otáčkový, rozhodol som sa preň. Disk Toshiba prišiel zabalený v originálnom vrecku, ktorý ho chráni pred vlhkosťou a statickou elektrinou. Po zapojení do PC môžem objektívne napísať, že hlučnosť v idle je totožná so Seagate diskom, o čosi hlučnejší je len pohyb hlavičiek po povrchu platní. Nie je to však nič rušivé, dokonca mám pocit, že starší WD 2TB Green je, čo sa týka hlučnosti, na podobnej úrovni, a to je tiež dvojplatňový disk, ale 5400 otáčkový. Rýchlosť disku je tiež excelentná, kľudne by som ho odporúčal aj ako systémový disk, pokiaľ neuvažujete nad SSD.

Overený zákazník Shoppie.sk Aďo

Toshiba Canvio Basics 500GB, HDTB305EK3AA

Toshiba Canvio Basics 500GB, HDTB305EK3AA

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 13. januára 2017

Ziadne pre a ziadne proti. Moj prvy zalohovaci disk. Funguje bez problemov.

• Nefunkčny po 9mesiacoch

a

• Kingston
  • 120GB
  • Rýchlosť čítania a zápisu
  • Veľmi kvalitný SSD disk za perfektnú cenu
  • Nemám žiadne

SSD disk, ktorý mi perfektne slúži čisto na operačný systém. Počítač sa zapne do pár sekúnd a ihneď môžem pracovať a nemusím čakať, kým sa zapnú programy na pozadí, akými sú napríklad antivírusový program, grafické ovládače, bluetooth ...

Western Digital Purple 1000GB, 3,5", 64MB, WD10PURX

odporúčam

Overený zákazník ocKošice.sk Peter Novák

Pridané: 7. januára 2017

Zakúpený v ocKošice.sk

• Bezproblémová a jednoduchá inštalácia os
  • Nič

Kingston HyperX FURY 120GB, SHFS37A/120G

Overený zákazník Exportshop haklo

Pridané: 4. januára 2017

Zakúpený v Exportshop

• Krátka doba na hodnotenie, ale zatiaľ spokojnosť, počítač sa zrýchlil, aj keď nevyužijem max rýchlosť, nakoľko mám dosku iba zo SATA II a SSD je na SATA III.
  • Zatiaľ nič..

Rozumný SSD za rozumnú cenu :)

Maxtor (Samsung) M3 Portable 2TB, 2,5'', USB3.0, STSHX-M201TCB

Maxtor (Samsung) M3 Portable 2TB, 2,5'', USB3.0, STSHX-M201TCB

Overený zákazník MALL.SK SisA

Pridané: 3. januára 2017

• Splnil ošakávania, funkčný. Mám ho 1/2 roka.
  • neprilieha dobre nabíjací konektor

• velka kapacita
  • dizajn
  • nic

Kvalita je vyborna - trosku pomalsi prenos dat, ale to moze byt chyba aj mojho stareho notebooku. Cena - je premenliva, ale vzdy sa da natrafit v e-shopoch aj o 10e menej.

Samsung SSD840 EVO 250GB, 2,5", SATAIII, MZ-7TE250KW

Samsung SSD840 EVO 250GB, 2,5", SATAIII, MZ-7TE250KW

Lubor Lubor

Pridané: 2. januára 2017

• Výborná rýchlosť nového disku
  • Dobre recenzie
  • Výkon sa postupne výrazne znižoval. Nepomohol ani update firmwaru, a pravidelný maintenance v Samsung Magician.
  • Disk mi na Vianoce po roku používania bez výstrahy odišiel do kremikoveho neba. Z ničoho nič notebook zamrzol, po reštarte už disk nezdetekuje, akokeby nebol pripojený.

Samsung akosi prestávam verit. Uvidíme ešte čo reklamacia

Intenso MemoryStation 500GB , 2,5", 6002530

Intenso MemoryStation 500GB , 2,5", 6002530

Overený zákazník Obchodný dom Bojná Peter z Levíc

Pridané: 2. januára 2017

Zakúpený v Obchodný dom Bojná

• vysoko kvalitný značkový výrobok za výbornú cenu
  • škoda, že k tomu nebolo plátené, alebo umelohmotné púzdro
  • pomalšie presúvanie väčších súborov (napr. filmy)
  • návod na použitie nebol ani v slovenčine, ba dokonca ani v češtine, či maďarčine

Napriek drobným nedostatkom, skutočne odporúčam pre vysokú kvalitu (značkový výrobok) a jeho vynikajúcu cenu! NIKDE ju nekúpite ako nový výrobok (prvý majiteľ) pod 50EUR.

Toshiba CANVIO ALU 1000GB, 2,5", HDTH310ES3AA

Toshiba CANVIO ALU 1000GB, 2,5", HDTH310ES3AA

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 31. decembra 2016

• Všetko ako ma byť.
  • Mohol by byť dlhší kábel ale krátke sú u všetkých.

Tichý-nehreje sa - výhoda kovový obal-odporúčam .

• Asi sa nedá dať žiadna hviezdička.
  • Proti všetko.

Nefunkčný.Hneď po prinesení z obchodu kaput.Aspoň že v NAYi nerobili problémy a vrátili mi peniaze.
Je to už druhý disk od tohoto výrobcu (predtým Element 1tb) čo odišiel
WD nikdy viac.

Dell 1TB, USB 3.0, 784-BBBE

Dell 1TB, USB 3.0, 784-BBBE

Overený zákazník Notebooky-DELL.sk Overený zákazník

Pridané: 29. decembra 2016

Zakúpený v Notebooky-DELL.sk

• funguje vyborne
  • chyba slovenske,alebo ceske menu pre jazykovo menej zdatnych

o.k